РемонтАгро

Контакти

З будь-яких питань, ми раді допомогти!

RemontAgro
remontagro logo

РемонтАгро

РемонтАгро спеціалізується на виготовленні, реставрації та ремонті деталей для сільськогосподарської техніки, та іншої спецтехніки.
E-mail: [email protected]
Телефон:
+38 (096) 701-70-31

Адреса компанії:
46002, вул. Микулинецька бічна 10
Тернопіль, Україна

Графік роботи:
Понеділок – П’ятниця

Субота, Неділя – Вихідні

Про нас

Ремонтагро спеціалізується по реставрації деталей сільськогосподарської техніки, металообробки іншого промислового обладнання та виготовлення нових деталей згідно креслень. Також можливе виготовлення нової деталі за зразком.


Пропонує широкий асортимент металорізального інструменту (свердла, плашки, мітчики, пластини, фрези, гребінки, довб’яки, розвертки, гільйотинні ножі, зенкери, зенківки), слюсарного інструменту (ключі, напильники, головки, викрутки), пневмоінструменту та вимірювального інструменту. Широкий вибір електрокомплектації (автомати, пускачі, контактори, напівпровідники, трансформатори низьковольтні та високовольтні та ін.). Весь запропонований інструмент виробництва СРСР.

Історія підприємства

Розпочали свою діяльність 06.02.2013 року по ремонту сільськогосподарської техніки та виготовлення нових запчастин згідно прохань замовників. До цього періоду з 2009 року підприємство виготовляло прес-форми та штампи. На даний час працюють 12 працівників. Про нашу діяльність можете дізнатись від сільськогосподарських та інших підприємств, працюючих на територіі Тернопільської та прилеглих областей.
Доставка по Україні

Будьте впевнені, що ваша деталь дістанеться до вас швидко і без пошкоджень!

Найкраща якість

Наше підприємство, підкріплено довірою сільськогосподарських підприємств Тернополя!

Безпрецедентні ціни

В категорії ціна-якість, наше сучасне підприємство, залишається безумовним лідером

Досвід з виробництва
0
Років вирбництва!